Вторник, 19.03.2024, 11:49
ВЕТЕРАНАМ РАКЕТНЫХ ВОЙСК СТРАТЕГИЧЕСКОГО НАЗНАЧЕНИЯ
ОСТАВИТЬ СОБЩЕНИЕ ФОТОГАЛЕРЕЯФИЛЬМЫ О РВСН ВыходВход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
ЯЗЫК/Language
ОБЬЯВЛЕНИЕ
НАВИГАЦИЯ
ОБЩЕНИЕ
ДРУЖЕСКИЕ САЙТЫ
ГОСТИ САЙТА
 Основные задачи Союза

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнська спілка громадських організацій “Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України” (далі − Спілка) є добровільним, неполітичним об’єднанням громадських організацій для спільної реалізації мети та завдань, передбачених цим Статутом.

  1.  

1.1. Спілка створена та діє на принципах рівноправності, самоврядування, законності та гласності. Спілка вільна у виборі напрямів своєї діяльності.

1.2. Спілка здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, чинного законодавства та цього Статуту.

1.3. Офіційне найменування Спілки:

українською мовою:

повне найменування − Всеукраїнська cпілка громадських організацій “Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України”;

скорочене найменування  − ВСГО “Союз ветеранів РВСП України”;

російською мовою:

повна назва − Всеукраинское объединение общественных организаций “Союз ветеранов Ракетных войск стратегического назначения Украины”;

скорочена назва − ВООО “Союз ветеранов РВСН Украины”;

англійською мовою:

повна назва − All-Ukrainian Association of Public Organizations “Union of Veterans of the Strategic Ballistic Missile Troops of Ukraine”;

скорочена назва − UV SBMTU.

  1.  

1.4. Спілка має всеукраїнський статус, її діяльність поширюється на всю територію України.

1.5. Місцезнаходження: 04071, Україна, м. Київ, вул. Оболонська, 12.

 

ЧЛЕНСТВО В СПІЛЦІ

3.1. Членами Спілки можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об'єднання зі статусом юридичної особи, фізичні особи, які досягли 18 років та не визнані судом недієздатними і є: ветеранами військової служби (праці) у Ракетних військах стратегічного призначення, інших військових частинах стратегічних ядерних сил, Збройних Сил України, інших військових законно утворених  формувань, правоохоронних органів, учасниками війни, бойових дій та АТО, членами їх сімей, діючими військовослужбовцями, службовцями  силових структур, іншими громадянами - членами Спілки, що визнають статут Спілки та беруть участь у її діяльності.

Членами Спілки є також громадські організації, які прийняли рішення про заснування Спілки, та інші громадські організації України, що виявили бажання вступити до її складу, визнають Статут Спілки, дотримуються його положень та отримали статус члена Спілки у порядку, визначеному цим Статутом.

3.2. Прийом в члени Спілки проводиться на засіданнях Ради Спілки на підставі письмової або усної заяви. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів Ради Спілки.

3.3. Прийом громадських організацій до Спілки здійснюється Радою Спілки на підставі рішення їх загальних зборів, письмової заяви на їмя  Голови Ради Спілки про бажання вступити до Спілки та визнання її статуту, про що також вказується у заяві. Подання заяви означає згоду на взяття на себе обов’язків члена Спілки, передбачених цим Статутом.

3.4. Права членів Спілки здійснюють їх уповноважені представники, які вибираються на загальних зборах (засіданнях рад) організацій і можуть входити до складу Ради Спілки за її рішенням.

3.5. Припинення членства в Спілці можливе:

за власним бажанням член Спілки на підставі письмової заяви має право добровільно у будь-який час припинити членство (участь) у Спілці шляхом подання заяви до Ради Спілки. Членство в Спілці припиняється з дня подання такої заяви та не потребує додаткових рішень. З того самого дня припиняється перебування члена Спілки на будь-яких виборних посадах у громадському об’єднанні.

Дія абзацу першого цієї частини не поширюється на членів Спілки, обраних на посади керівника Спілки чи його заступника. Членство в Спілці зазначених керівників припиняється з дня, наступного за днем обрання нового керівника чи його заступника.

за рішенням Ради Спілки, прийнятим простою більшістю голосів її членів, щодо членів, які грубо порушили положення Статуту Спілки, вчинив дії, що суперечать її завданням та істотно погіршують стан і репутацію Спілки, або репутацію її членів, або самоусунулись і протягом року не брали участі в її діяльності.

3.6. Члени Спілки співпрацюють із Спілкою шляхом виконання статутних завдань, заходів, що проводить Спілка, та за дорученням її керівних органів.

 

 

 

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ СПІЛКИ

  1.  

4.1. Члени Спілки мають право:

брати участь у заходах, що здійснюються Спілкою;

вносити пропозиції до керівних та виконавчих органів Спілки з питань, що пов’язані з його діяльністю;

обирати та бути обраним до керівних органів Спілки;

отримувати інформацію про діяльність Спілки;

вийти з членів Спілки в будь-який час за власним бажанням.

  1.  

4.2. Члени Спілки зобов’язані:

дотримуватися вимог Статуту та рішень, прийнятих Радою Спілки;

брати активну участь у статутній діяльності Спілки та сприяти реалізації її завдань;

не допускати дій, що завдають Спілці матеріальної шкоди чи шкодять її діловій репутації;

виконувати рішення керівних та контролюючих органів Спілки.

  1.  

4.3. Члени Спілки не можуть самостійно, без відповідних повноважень, що оформлені письмово у належній формі, діяти від імені Спілки.

4.4. За активну участь у роботі Спілки та вагомий внесок у її діяльність члени Спілки можуть заохочуватись Спілкою, а також представлятись до державних, відомчих нагород та почесних звань.

4.5 Члени Спілки забезпечують на добровільних засадах фінансування програм Спілки.

 

 

 

 

ВІДОКРЕМЛЕНІ ПІДРОЗДІЛИ СПІЛКИ

6.1 Спілка може мати відокремлені підрозділи, які утворюються за рішенням Ради Спілки згідно із статутом, у порядку, визначеному законодавством.

6.2. Відокремлені підрозділи Спілки не є юридичними особами, крім випадків, передбачених Законом України "Про громадські об'єднання". Відокремлені підрозділи Спілки утворюються та здійснюють свою діяльність на основі статуту Спілки.

6.3. Керівники відокремлених підрозділів Спілки призначаються рішеннями Ради Спілки строком на 5 років і діють на підставі довіреності. Керівники відокремлених підрозділів повинні бути членами Спілки.

6.4. Відокремлені підрозділи мають наступні повноваження:

6.4.1. Представляють Спілку у межах території, на яку поширюються їх повноваження.

6.4.2. Реалізують статутні мету та завдання Спілки у межах території, на яку поширюються їх повноваження, згідно наданих рішенням Ради Спілки повноважень.

6.4.3. Проводять роботу по залученню нових членів (учасників) з використанням засобів, не заборонених законодавством України.

6.5. Керівник відокремленого підрозділу має право:

6.5.1. Приймати рішення про використання назви та символіки Спілки для реалізації завдань Спілки.

6.5.2. Звертатися до керівних органів Спілки щодо отримання допомоги у реалізації завдань Спілки.

6.5.3. Бути присутнім на засіданні Ради Спілки (без права голосу).

6.5.4. Звертатися із клопотаннями до керівних органів Спілки.

6.6. Керівник відокремленого підрозділу зобов’язаний:

6.6.1. Дотримуватися вимог Статуту Спілки.

6.6.2. Активно впроваджувати рішення керівних органів Спілки (прийнятих в межах Статуту Спілки та чинного законодавства);

6.7. Діяльність відокремленого підрозділу може бути припинено шляхом його закриття за рішенням Ради Спілки або Конференції, а також в судовому порядку.

6.8. Майно та кошти які були закріплені за відокремленим підрозділом передаються безпосередньо до відання Ради Спілки до прийняття рішення щодо розподілу майна та коштів Конференцією відповідно до пункту 7.3 Статуту.

 

 

Copyright MyCorp © 2024
Календарь
«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ПРАЗДНИКИ СЕГОДНЯ
Праздники Украины
ЖИЗНЬ САЙТА
Форма входа