Воскресенье, 26.05.2024, 21:11
ВЕТЕРАНАМ РАКЕТНЫХ ВОЙСК СТРАТЕГИЧЕСКОГО НАЗНАЧЕНИЯ
ОСТАВИТЬ СОБЩЕНИЕ ФОТОГАЛЕРЕЯФИЛЬМЫ О РВСН ВыходВход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
ЯЗЫК/Language
ОБЬЯВЛЕНИЕ
НАВИГАЦИЯ
ОБЩЕНИЕ
ДРУЖЕСКИЕ САЙТЫ
ГОСТИ САЙТА
 О Союзе ветеранов РВСНУ

Всеукраїнська спілка громадських організацій “Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України” (далі ВСГО “Союз ветеранів РВСП України” була створена на установчої конференції 20 жовтня 2012 року. Свідоцтво про реєстрацію об’єднання громадян у Міністерстві юстиції України від 03 грудня 2012 року № 3843.

Спілка є юридичною особою. Юридична адреса Спілки: 04071, м. Київ, Подільський район, вул. Оболонська 12. Фактична адреса розташування Ради Спілки 03057, м. Київ, Шевченківський район, проспект Перемоги, буд. 60, під’їзд 3-А (тимчасово розміщується спільно з Радою Київської громадської організації «Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення» у орендованому цією організацією приміщенні комунальної власності м. Києва. В офісному приміщенні організації ветеранів-ракетників (пр. Перемоги 60, під’їзд 3а) з метою сприяння військово-патріотичному вихованню молоді  розгорнута експозиція історії створення та діяльності на території України з’єднань і частин Ракетних військ стратегічного призначення,  підприємств військово-промислового комплексу ракетно-космічної галузі України.

У своїй діяльності Спілка керувалася Статутом Всеукраїнської спілки громадських організацій «Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України», затвердженим установчою конференцією (протокол від 20.10.2012 б/н), та Статутом Всеукраїнської спілки громадських організацій «Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України», затвердженим конференцією (протокол № 3 від 18.11.2016).

Згідно зі Статутом Спілка є добровільним, неполітичним об’єднанням громадських організацій для спільної реалізації мети та завдань, передбачених Статутом.

Головними напрямками діяльності громадського об’єднання є:

- сприяння соціальному захисту ветеранів війни, учасників бойових дій, учасників АТО, інвалідів, ветеранів-ракетників, ліквідаторів ракетно-ядерної зброї в Україні;

- національне та військово-патріотичне виховання молоді України на традиціях ветеранів війни, учасників бойових дій, АТО та стратегічних ракетників;

- сприяння виконанню міжнародних зобов’язань щодо України, звернення уваги урядів та спільноти іноземних держав на порушення міжнародних зобов’язань укладених в рамках Будапештського меморандуму від 05.12.1994, активізація суспільної позиції громадськості всіх держав стосовно необхідності додержання гарантій суверенітету, недоторканості та економічної безпеки України, постійна робота з посольствами, громадянами та громадськими організаціями іноземних держав за цим напрямком;

- сприяння покрашенню медичного забезпечення ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів, ліквідаторів РЯО та учасників АТО, ветеранів Збройних Сил із залученням коштів урядів іноземних держав та закордонних інвесторів.

Протягом вказаного періоду ветеранськими організаціями, що входять до складу Спілки, здійснювалася організаторська робота та проведено декілька десятків значних, важливих заходів, у тому числі і міжнародних, спрямованих на захист держави у відповідності до положень Будапештського меморандуму, покращення медичного забезпечення за рахунок благодійної допомоги від урядів та інвесторів з інших країн, забезпечення соціального і правового захисту інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів-ракетників, національного і військово-патріотичного виховання молоді та військовослужбовців Збройних Сил України.

У відповідності до вимог Закону України "Про громадські об’єднання" та на підставі рішення Звітно-виборчої конференції Всеукраїнської спілки громадських організацій "Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України" (далі – Спілка) від 16.12.2017, в Державній реєстраційній службі Міністерства юстиції України 13 лютого 2018 року зареєстровано Статут Спілки у новій редакції (додаток 1).

У відповідності до нової редакції Статуту Спілки, рішенням Ради Спілки (Протокол № 18 від 03.02.2017) створені Відокремлені підрозділи Всеукраїнської спілки громадських організацій "Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України" (додаток 2) у 18 регіонах України (місто Київ та 17 обласних).

20 лютого 2018 року всі 18 створених Відокремлених підрозділів Спілки встановленим чином зареєстровані в Державній реєстраційній службі Міністерства юстиції України з відповідними кодами ЄДРПОУ, внесені до Реєстру, про що нами отримано офіційного листа та відповідні Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Усі інші (додаток 3) регіональні громадські організації ветеранів-ракетників (їх також 18) на підставі рішень загальних зборів організацій, раніше наданих ними Заяв (з 2012 року включно по грудень 2017 року) та Рішення Звітно-виборчої конференції Спілки від 16.12.2017 також залишаються в її складі згідно своїх статусів (три організації в статусі юридичної особи (Київська міська організація, Вінницька міська організація та Хмельницька обласна організація) та 15 регіональних організацій (1 Республіканська і 14 обласних), що були легалізовані раніше шляхом повідомлення.

Таким чином, станом на 20.02.2018 року до складу Всеукраїнської спілки громадських організацій "Союз ветеранів Ракетних військ стратегічного призначення України" входять 18 відокремлених підрозділів Спілки та 18 інших окремих громадських організацій ветеранів-ракетників. Всього 36 відокремлених підрозділів та громадських організацій.

 

Copyright MyCorp © 2024
Календарь
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ПРАЗДНИКИ СЕГОДНЯ
Праздники Украины
ЖИЗНЬ САЙТА
Форма входа